O Nás Produkty Ceník Partneři      Certifikáty
Sádrokarton
Palubky
Dveře
Parapety
Tesařské konstrukce

František Dlask             E-Mail

tel./fax: 469 630 263 mobil: 724 078 785

par.gif(275 b)                                                 logo_postforming.jpg(3 kb)
L 200 - parapet s nosem Vnitřní parapetní desky od firmy PF Postforming jsou již více jak 10 let na světových trzích. Splňují parametry ČSN a EU norem.


Základ - Základem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16mm voděodolné DTD desky. Předností parapetu PF je, že základní nosná deska je 16mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25mm DTD. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.

Povrch - Povrch parapetní desky PF Postforming tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván od předních výrobců laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, proti běžným domácím chemikáliím, vroucí vodě a vysokým teplotám.

Dekory - Parapety nabízíme ve 13 základních dekorech. Díky této široké kolekci, která obsahuje imitace kamene a masivu se dají dobře sladit s interiérem a oknem Vašeho domova.

Ukončení - Na zadní stranu parapetu lepíme nažehlovací hranu. Ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný papír, který slouží k zabránění vzlínající vlhkosti, především na novostavbách.

parapety.jpg(48 kb)

 

 © OnmiK